Zo, bijna 2 week is het al slecht weer en vind ik de motivatie niet om te fietsen.

Met de plannen van dit jaar wat betreft marathons en toertochten misschien niet de juiste insteek. Maarja soms zit het mee, soms zit het tegen.

De laatste 2 week wel bezig geweest met onderhoud aan de racefiets om deze weer compleet klaar te maken voor als het mooie weer er weer is!

Ander stuurlintje erom, opnieuw alles gesmeerd en de banden nagelopen op eventuele schade. Verder wat dingen uitgezocht voor de mountainbike omdat er dit jaar ook een andere wielset voor de MTB komt.

Afgelopen jaar, Montferland Marathon, 28 graden en volop zon.

Wat te doen tot het iets beter weer is?

Zoals gezegd, de fietsen klaar maken voor het mooie weer was een leuke bezigheid alleen vul je daar niet heel veel uren mee.

Ook heb ik geprobeerd een training schema op te stellen. Het schema ziet er als volgt uit:

  • 1x per week een langere rit (weekend) op lage intensiteit
  • 2x per week interval training op gemiddeld tot hoge intensiteit (voornamelijk op de racefiets)
  • 1x per week specifieke mountainbike training vooral voor de techniek

Of ik bovenstaande schema vast kan houden en kan uitvoeren in combinatie met mijn werk / sociale verplichtingen en andere omstandigheden ga ik de komende weken achter komen en ik zal dan ook zeker een update geven over de voortgang van mijn training.

Alles bij elkaar toch erg veel zin in de komende maanden en laat dat mooie weer maar komen!

Tot snel!